Home

hit Adelaide bűvész ezüst étkészlet aukció kreatív pont petróleum

12 személyes ezüst evőeszköz készlet dobozával | 89. Őszi Művészeti Aukció  | Polgár | 2011. 10. 13. csütörtök 17:00 | axioart.com

1N661 Régi ezüst evőeszköz készlet 36 darab ~2.7 kg - Vatera.hu

24 - Ezüst evőeszköz készlet dobozban

1G992 Régi Stahl 6 személyes ezüst evőeszköz készlet - Vatera.hu

12 személyes ezüst evőeszköz készlet | 57. Művészeti aukció (műtárgy) | BÁV  ART Aukciósház és Galéria | 2010. 11. 11. csütörtök 17:00 | axioart.com

5 darabos ezüst teás készlet – Bodó Galéria és Aukciósház

Régi 6 személyes ezüst evőeszköz készlet, eredeti dobozában, jelzett, össz  súly 1760 gr,

Eladó ezüst étkészlet | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy  hirdessen megbízható, színvonalas felületen!

6 személyes ezüst étkészlet díszdobozban - Pintér Aukciósház

6 személyes ezüst evőeszköz készlet !!!!! - Vatera.hu

Villás Galéria
Villás Galéria

1O422 Angol jelzett ezüst evőeszköz készlet Solingen késekkel 25 darab

REMEK, ANTIK EZÜST EVŐESZKÖZ KÉSZLET, OLASZORSZÁG, CA. 1930!!! - Ezüst  tárgy | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen  megbízható, színvonalas felületen!

Ezüst gyermek evőeszköz készlet | 57. Őszi aukció (ezüst) | Polgár | 2005.  10. 13. csütörtök 17:00 | axioart.com

Ezüst étkészlet, XIX. század, osztrák/magyar, antik ezüst: 2545 gr, dianás  ezüst: 1589 gr | V. Kamara Árverés | Csók Antikvitás | 2011. 12. 19. hétfő  18:00 | axioart.com

Régi ezüstözött alpakka evőeszköz készlet, cirill betűkkel jelzett  (orosz?), össz. 24 db (6 db kanál, 6 db villa, 6 db kés és 6 db kiskanál) /  Alpacca cutlery set, marked with cyrillic letters, 24 pcs

Ezüst evőeszköz készlet dobozban - Pintér Aukciósház