hit Adelaide bűvész ezüst étkészlet aukció kreatív pont petróleum
12 személyes ezüst evőeszköz készlet dobozával | 89. Őszi Művészeti Aukció | Polgár | 2011. 10. 13. csütörtök 17:00 | axioart.com
1N661 Régi ezüst evőeszköz készlet 36 darab ~2.7 kg - Vatera.hu
24 - Ezüst evőeszköz készlet dobozban
1G992 Régi Stahl 6 személyes ezüst evőeszköz készlet - Vatera.hu
12 személyes ezüst evőeszköz készlet | 57. Művészeti aukció (műtárgy) | BÁV ART Aukciósház és Galéria | 2010. 11. 11. csütörtök 17:00 | axioart.com
5 darabos ezüst teás készlet – Bodó Galéria és Aukciósház
Régi 6 személyes ezüst evőeszköz készlet, eredeti dobozában, jelzett, össz súly 1760 gr,
Eladó ezüst étkészlet | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
6 személyes ezüst étkészlet díszdobozban - Pintér Aukciósház
6 személyes ezüst evőeszköz készlet !!!!! - Vatera.hu
Villás Galéria
1O422 Angol jelzett ezüst evőeszköz készlet Solingen késekkel 25 darab
REMEK, ANTIK EZÜST EVŐESZKÖZ KÉSZLET, OLASZORSZÁG, CA. 1930!!! - Ezüst tárgy | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Ezüst gyermek evőeszköz készlet | 57. Őszi aukció (ezüst) | Polgár | 2005. 10. 13. csütörtök 17:00 | axioart.com
Ezüst étkészlet, XIX. század, osztrák/magyar, antik ezüst: 2545 gr, dianás ezüst: 1589 gr | V. Kamara Árverés | Csók Antikvitás | 2011. 12. 19. hétfő 18:00 | axioart.com
Régi ezüstözött alpakka evőeszköz készlet, cirill betűkkel jelzett (orosz?), össz. 24 db (6 db kanál, 6 db villa, 6 db kés és 6 db kiskanál) / Alpacca cutlery set, marked with cyrillic letters, 24 pcs
Ezüst evőeszköz készlet dobozban - Pintér Aukciósház