Home

Tábornok viselkedik Alvás újpest puskás akadémia kupa Nyítás terasz Merülnek fel

120 perc góltalanság után tizenegyespárbaj döntött: a Puskás Akadémia  búcsúztatta az Újpestet a Magyar Kupában | M4 Sport
120 perc góltalanság után tizenegyespárbaj döntött: a Puskás Akadémia búcsúztatta az Újpestet a Magyar Kupában | M4 Sport

Újpest - Puskás Akadémia | Magyar Kupa döntő | büntetőpárbaj | 2018.05.23.  - YouTube
Újpest - Puskás Akadémia | Magyar Kupa döntő | büntetőpárbaj | 2018.05.23. - YouTube

NB I: Újpest–Puskás Akadémia - NSO

Antonio Perosevic of Puskas Akademia FC competes for the ball with... News  Photo - Getty Images
Antonio Perosevic of Puskas Akademia FC competes for the ball with... News Photo - Getty Images

Harcban a dobogóért a Puskás Akadémia - Sportal.hu

Két góllal nyert odahaza a Puskás Akadémia - NSO

MK-nyolcaddöntő: Puskás Akadémia-Újpest FC (11-esekkel 5-4) -  eredménykövetés - Csakfoci.hu
MK-nyolcaddöntő: Puskás Akadémia-Újpest FC (11-esekkel 5-4) - eredménykövetés - Csakfoci.hu

Őrült buli: így ünnepelte az öltözőben a kupagyőzelmet az Újpest – FOTÓK |  Rangadó
Őrült buli: így ünnepelte az öltözőben a kupagyőzelmet az Újpest – FOTÓK | Rangadó

MLSZ központ - MK: A Puskás Akadémia a kontrákban, az Újpest a  helyzetkihasználásban bízik
MLSZ központ - MK: A Puskás Akadémia a kontrákban, az Újpest a helyzetkihasználásban bízik

Budapest, Hungary. 23rd May, 2018. Ultra fans of Ujpest FC celebrate the  victory during the Hungarian Cup Final match between Puskas Akademia FC and  Ujpest FC at Groupama Arena on May 23,
Budapest, Hungary. 23rd May, 2018. Ultra fans of Ujpest FC celebrate the victory during the Hungarian Cup Final match between Puskas Akademia FC and Ujpest FC at Groupama Arena on May 23,

Magyar Kupa: az Újpest legyőzésével a Puskás Akadémia az utolsó  negyeddöntős | 168.hu
Magyar Kupa: az Újpest legyőzésével a Puskás Akadémia az utolsó negyeddöntős | 168.hu

Egy gól, két kiállítás, az Újpest hosszabbítás után nyerte a Magyar Kupát -  videó
Egy gól, két kiállítás, az Újpest hosszabbítás után nyerte a Magyar Kupát - videó

Magyar Kupa: Puskás Akadémia–Újpest – élőben az NSO-n! - NSO